Lanceerde IKEA in 2017 zijn slimme verlichting, in de loop van de tijd is deze productgroep uitgebreid met speakers, recent luchtreinigers (ook in de probeerservice!) en lampen met speakers.
Later dit jaar zal IKEA, zo hebben wij uit betrouwbare bron vernomen, met een compleet nieuwe hub komen. In tegenstelling tot de huidige 50 apparaten per hub zal deze kunnen werken tot 100 aangesloten apparaten. Ook op het programma staat de toevoeging van beveiliging. Zo zul je als een sensor wordt geactiveerd een melding op je telefoon kunnen ontvangen. Zodra de spullen in de winkel liggen brengen wij jou uiteraard op de hoogte.
|
Sonos ledenkorting
Aanbiedingen Sonos is het ultieme home sound system dat je huis kamer voor kamer vult met briljant geluid. C... |
JUL
1
|
Fotoworkshop in de Wieden in Overijssel zaterdag 1 juli 2023
Evenement | 09:15 - 17:00 | Bezoekerscentrum de Wieden, Beulakkerpad 1, 8326 AH Sint Jansklooster Fotoworkshop in de Wieden in Overijssel zaterdag 1 juli 2023 Purperreiger De ... |